ליווי עסקי

הגיע הזמן שלך להמריא.

שני דברים שונים בתכלית משפיעים על התוצאות שלך: יכולת הניהול שלך והפעולות שלך.

אנשים רבים בעסק, בעבודה ובחיים מעסיקים את עצמם, במחשבות כיצד לפצח את הנוסחה שתאפשר "לשפר את התוצאות", "להגיע לשלב הבא", " להגדיל את ההכנסות", "להרוויח יותר ולפנות יותר זמן".

זה הזמן ליצור את קיצור הדרך המשמעותי ביותר עבורך: לקבל כלים מעשיים שיאפשרו לך ליצור תוצאות יוצאות מהכלל.

 

אם ברור לך שהגיע הזמן שלך ליצור תוכנית לצמיחה שתקפיץ אותך בוודאות לשלב הבא.

אם ממש חשוב לך ליצור אפקט צמיחה מדוייק לכיבוש כל יעד שלך, במציאות ולא על הנייר,

אם בחרת להפוך את השנה הקרובה לנקודת המפנה שלך,

ואם יש לך את הנכונות להשקיע בעצמך, לעשות פעולות מקדמות ולהוביל את עצמך בעוצמה קדימה,

 

אז הגיע הזמן שלנו להיפגש.

 

במשך למעלה מ – 35 שנים אני מוביל אנשים ליצירת תוצאות משמעותיות; במנהיגות, במכירות, בעמידה מול קהל, בעסקים ובפיתוח היכולות האישיות. אני מאמין שבכל אדם טמונה היכולת להוביל, לפעול בעוצמה ולדייק את הפעולות המובילות למטרה, ממש כמו להפיל שורת אבני דומינו – אבן אחר אבן.

הפגישה איתי איננה סדנה מרובת משתתפים בה עליך להיחשף ולשתף תחושות ומידע עם משתתפים נוספים. הפגישה איתי תהייה אישית, אחד על אחד, תוך התמקדות מלאה בך, ביעדים שלך, בחששות שלך וגם בתוצאות שלך.

יחד נבנה תוכנית להשגת היעדים שלך, נגדיר את סדרת הצעדים הנדרשים ונעבוד עליהם צעד אחר צעד.

אלווה אותך בפעולות שלך, אצייד אותך בכלים היעילים ביותר לביצוע כדי לראות את התוצאה שלך קורמת עור וגידים.

אעבור על תוכנית השיווק שלך, נאתר דרכים נוספות להגיע ללקוחות שלך ואזור לך בעריכת המידע והמסרים עבור כל חומר פרסומי, הצעת מחיר ומידע בעל ערך שמגיע ללקוחות שלך.

אכין ביחד אתך מבנה נכון לחומרי השיווק, לשיחות מכירה, למשא ומתן, לפרזנטציה ואתן לך כלים שילוו אותך הרבה מעבר למפגשים איתי.

אראה לך איך לעמוד מול לקוחות, קבוצת אנשים או קהל גדול ולהעביר את המסר שלך בצורה משכנעת, אתן לך כלים לדלג מעל ההתנגדויות ואיך למתג את עצמך כבעל סמכות בתחומך.

אתן לך כלים לשיפור ההתנהלות העצמית שלך וחיזוק העוצמה הפנימית, לראיונות, הפעלת עובדים ולבניית צוותים מנצחים וחדורי מוטיבציה.

יהיה לך אפיק התייעצות פתוח איתי בטלפון או בדוא"ל, מעבר לפגישות, עבור התייעצות נקודתית, להכנה לפגישה חשובה או לפתרון סוגיה עכשווית.

ואת כל זה נעשה יחד בסדרת מפגשים מובנים המתאימים לקצב שלך ולפעולות הנדרשות.

מה שמאפיין את האנשים שמגיעים אלי, זו הנחישות שלהם לעלות ברמה והבחירה להתחייב לפעולות הנדרשות כדי להשיג יותר ולהגיע למטרות שלהם.

אז אם כל זה עולה בקנה אחד עם היעדים שברצונך להשיג בשנה הקרובה, ויש לך את הנכונות האמיתית לבחור נתיב ברור לתוצאות יוצאות מהכלל, אני מזמין אותך להגיש מועמדות לתוכנית הליווי העסקית שלי כאן.

 

להגשת מועמדות לתוכנית הליווי עם עוזי טל פלד יש ללחוץ כאן.