עוזי טל פלד

מדוע  אני מתמקד בליווי למכירות, תקשורת ויכולת מנהיגות עצמית?

לאחר גיוסי לצה"ל החל להיפתח בפני מסלול שהוביל אותי רק לדבר אחד; להיות מוביל ומדריך להעברת ידע מעשי לזיהוי ושיפור יכולות למנהיגות עצמית, להובלה לתוצאות, להנעה ומכירות.

כל מסע הצמיחה המקצועית שלי נסב סביב ההדרכה. שימשתי כמפקד ואיש הדרכה בחיל האוויר, לאחר מכן, במשך כ-20 שנים הייתי מדריך טיולים בכיר בחו"ל והובלתי אלפי מטיילים ברחבי העולם, ניהלתי מרכזי הדרכה עם עשרות קורסים ומאות תלמידים, מוניתי לסמנכ"ל והקמתי מערך לימוד גם בתפנית, באוניברסיטה הפתוחה.

במקביל, במשך 15 שנים יצרתי והנעתי צוותי מכירה ישירה במספר חברות ותמיד, בכל מה שעשיתי, מצאתי את עצמי נקרא שוב ושוב לבמה – ללמד מה אני עושה, ומדוע "זה" עובד עבורי, התבקשתי להוביל ולהכשיר אנשים נוספים.

35 שנות הניסיון שלי מול קהל, בארץ ובחו"ל, יחד עם ההיכרות שלי בתחום האימון והליווי, הביאו אותי להתמקד ביעוד שלי – להיות מוביל למנהיגות עצמית ולתת כלים ומרחב להנעה ויצירת תוצאות. לכן הקמתי לפני כעשור את "הבחירה להוביל!" המהווה עבורי הגשמת חזון – לאפשר לאנשים להוביל את עצמם בעוצמה. המיקוד שלי הוא במנהיגות עצמיתמיצוי היכולות האישיות של כל אדם תוך שימוש ביחסי אנוש מעולים, שיטות מכירה ויכולת השפעה.

תחת "הבחירה להוביל!" אני מעביר הרצאות, הדרכות והכשרות בארגונים, בהן בעיקר אני מספק ערך מעשי שמשפיע באופן מיידי על התוצאות. אני מלווה ארגונים, פוגש עצמאים ובעלי עסקים בתוכניות הליווי שלי, ומתמקד באיתור היכולות הפנימיות, העלאת הביטחון העצמי, מיקוד ביעדים, דיבור והעברת מסר מול אנשים אחרים או קהל ובהובלה במכירות. בשורה התחתונה – כלים ליצירת תוצאות יוצאות מהכלל.

במשך שנות פעילותי, פגשתי אנשים מסוגים שונים; חיוביים ושליליים, אקטיביים ופאסיביים, בעלי תדמית חיצונית קשוחה ופנימיות רכה וההיפך, אנשים עם בטחון עצמי מופרז וכאלו שהיו מופנמים. מצאתי שעם כולם ניתן לנהל שיח, ואת כולם ניתן ללמד למכור בקלות, לנהל משא ומתן, ולאפשר להם להוביל, לשכנע וליצור אינטראקציה בונה ומתגמלת עם כל אדם. למדתי לזהות ולכוון את לקוחותיי ליצור פעולות מובנות בעבודה, בעסק או בחיים שיוצרות תוצאות יוצאות מהכלל, לתת להם את הכלים לכוון נכון למטרה, לבחור את ההחלטות המתאימות ביותר ולהשיג את המטרות שלהם.

פיתחתי דרך מובנית ופשוטה ליישום, ניסיתי אותה על עצמי והוכחתי שהיא עובדת ומשפרת את היכולות של לקוחותיי.

גם אני, כבעל חברה מכיר את הסביבה העסקית, את האתגרים והלקוחות, את הצורך ביכולת החלטה ומיקוד ואת הדרך לבחור להוביל. זה עובד עבורי ועבור לקוחותיי וזה יעבוד גם עבורך.

זו הסיבה שאני מזמין אותך כעת ליצור איתי קשר, להשתתף באחת מהפעילויות שלי, ולהכיר את הכלים בהם אני משתמש לשיפור התוצאות ולמנהיגות עצמית.

אני מזמין אותך לבחור להוביל!

עוזי טל פלד